להקת העוגן במופע התרמה- "כמו עשב בניסן", 28/11/15 בקיבוץ העוגן

במוצ"ש ה – 28/11/2015 בשעה 20:00 , ייערך בקיבוץ העוגן מופע מיוחד של להקת העוגן.

להקת העוגן מזמינה אותך לקחת חלק בערב מיוחד זה, שכל הכנסותיו תרומה לעמותת ישראלס, ומוקדשות למלחמה ב-ALS ולפיתוח תוכניות תמיכה לחולים בה.

ALS_FB_cover

מופע מרגש של שירים מקוריים לצד שירים מוכרים ואהובים. משיריהם של מיטב יוצרי הזמר העברי – סשה ארגוב, רחל שפירא, משה וילנסקי, נחום היימן, שמוליק קראוס, יהונתן גפן, מתי כספי ועוד, בביצוע 14 זמרי וזמרות הלהקה ובליווי הרכב של שבעה נגנים. מנהל מוזיקלי ומעבד – צבי שרף.

הקדימו והירשמו למופע באמצעות טופס ההרשמה שבסוף הדף >

גדי גדיש, חבר וסולן הלהקה, הוא חולה ALS. גדי ישתתף במופע במלואו.

בראש השנה זכה גדי בתעודת הוקרה על מפעל חיים בקיבוץ העוגן. בין הנימוקים לפרס נאמר: "לאורך שנים אתה לא מרים ידיים מול המחלה הקשה ואתה משכיל להתמודד אתה באומץ לב וללא טרוניות, מופת לכל סובביך… גם הפעם, בהתחדש החזרות למופע של להקת הזמר, לא ויתרת לעצמך במאומה, התייצבת לכל החזרות ושוב נסכת את קולך בשלל קולות ידידיך, כמו בימים עברו…"
להקת העוגן מזמינה אותך לקחת חלק בערב מיוחד זה, שכל הכנסותיו תרומה לעמותת ישראלס, ומוקדשות למלחמה ב- ALS, ולפיתוח תכניות תמיכה לחולים בה.


להקת הזמר של קיבוץ העוגן הייתה אחת הלהקות הבולטות מסוגה בשנות ה- 80, וב- 1983 נבחרה לייצג את ישראל באירועי "שבוע ישראל" בוונצואלה וברזיל. במשך השנים הופיעה להקת העוגן בתכניות טלוויזיה רבות ובפני קהל ברחבי הארץ, וכן הפיקה שלושה תקליטים" "עלי שיר", "כמו עשב בניסן", ו"צבע אחר".

.

הרשמה למופע ההתרמה

28/11/2015 קיבוץ העוגן- התכנסות בשעה 20:00, תחילת המופע בשעה 20:30.

ambar